چیزهایی که برام جالبه
مطالب علمی، مذهبی، سیاسی، اجتماعی، اما جالب
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: محمدطیب - ۱۳٩۱/۳/٢۱

فعلا متنش را آماده نکردم. اما در نظر دارم در مورد بی‌جنبه‌گی بنویسم.

نویسنده: محمدطیب - ۱۳٩۱/۳/۱٥

 

تفاوت روز زن با روز مرد

برگ سبزیست تحفه درویشی

چند سالیه، این روزها پیامک‌های فراوانی در رابطه با هدیه روز زن و هدیه روز مرد براتون ارسال می‌شه. تو فضای مجازی هم که در این مورد کم نگذاشتند. اما هیچ کس نیست بگه:
اولا: آهای مرد حسابی به زنت چقدر پول تو جیبی می‌دهی که انتظار داری برات هدیه چیزی غیر از جوراب بخره. تازه اگه بعدش نق نزنی که پولهایی که دادمت بهت را چکار کردی و چی خریدی.
ثانیا: مرد حسابی تو هنوز مهریه‌اش را هم درست و حسابی ندادی. تو هستی که به اون بدهکاری نه اون به تو. تو باید دل طلبکارت را به دست بیاری نه اون.
ثالثا: کجای عالم دندون اسب پیشکش را شمرده‌اند که شما می‌شمارید. دستکم از مردانگی به دور است که دندون اسب پیشکش شمرده بشه، حالا اگه زنها شمردن، خوب چکار کنند زن هستن دیگه، چه میشه کرد، دست خودشون نیست. مردها که نمی‌تونن خودشون را به زنانگی بزنند.
رابعا: واقعا زشته برای یه مرد که کل سال را منتظر هدیه گرفتن از زنش باشه. واقعا خجالت آوره. تازه بعد از این هم که گرفت بگه اینکه ... البته منتظر موندنش بده. وگرنه گرفتن یک جوراب حتی یک جوراب از زن باعث افتخاره.
خامسا: بهترین هدیه‌ای که خانمها بخواهند به شوهرانشان بدهند:
الف) وفاداری: اینکه به شوهرشان ثابت کنند که زیبایی‌شان را فقط به شوهرشان می‌دهند نه به هر کس دیگری. این بهترین هدیه به شوهر است.
ب) تربیت صحیح فرزندان: فرزندانی که قرار است فامیلی پدر را یدک بکشند افرادی باشند که فردا باعث سرافرازی شوهرش شوند. این بهترین هدیه به شوهر است.
ج) ...

نظر شما چیه؟

نویسنده: محمدطیب - ۱۳٩۱/۳/۱٠

"چیزهایی که برام جالبه" عنوان وبلاگ من اینه یعنی از موازی کاری اصلا حال نمی کنم. برای همین هم هست ماهی و سالی بگذرد تا مطلبی مرا به ذوق بیاورد و برام جالب باشد.

همیشه تو جالبها بعضی مطالب جالب بود اما ایندفعه به یه وبلاگ دیدم که همش جالبه. توصیه می کنم یه سر به این وبلاگ بزنید.

وبلاگ پایگاه مقاومت امام صادق علیه السلام هادیشهر

برای ورود اینجا کلیک کنید

راستی این یکی یجوری نوشته شده که اگه حوصله هم نداشته باشی تا آخرش می خونی از من گفتن اگه عجله داری بهش سر نزن چون به قراری که گذاشتی نمی رسی ها از من گفتن حالا خود دانی

نویسنده: محمدطیب - ۱۳٩۱/۳/٩

حوصله نداری نخون. برو هر وقت حوصله داشتی بیا بخون. اما اگه تا آخرش نخونی به خودت ظلم کردی

وقتی قرار بر نوشتن است از اسطوره و الگو و نمونه گاهی قلم هم واهمه دارد از سقوط در عمق شعارزدگی و استیصال؛ ولی اینجا باید نوشت تا همه به احترام یک زن قیام کنند، زنی که برای خودش اسطوره ای شده است. بقیه در ادامه مطلب

در باغ شهادت باز باز است


ادامه مطلب ...
نویسنده: محمدطیب - ۱۳٩۱/۳/٩

با تنی چند از دوستان نشسته بودیم به نظرمان رسید که چرا محلی نیست که تمامی آدرسهای وبلاگ و سایت هادیشهر و جلفا در آن وجود داشته باشد اعم از وبلاگهای شخصی مذهبی سیاسی حقیقی یا حقوقی . بدین منظور تصمیم گرفتیم از شما دعوت کنیم سایتهایی را که متعلق به هادیشهر و جلفا هست و شما می شناسید برای ما ارسال کنید تا بوسیله تبادل لینک از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم که یقینا صدای یک دست مثل صدای دستهای بسیار و قدرت یک نفر به اندازه قدرت انسانهای فراوان نخواهد بود.

و اتحاد رمز پیروزی است

لیست وبلاگها در ادامه مطلب


ادامه مطلب ...
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :***************************
چارشنبه سوری نظافت یا حماقت


تماس با ما