چیزهایی که برام جالبه
مطالب علمی، مذهبی، سیاسی، اجتماعی، اما جالب
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: محمدطیب - ۱۳٩۱/۳/۱٥

 

تفاوت روز زن با روز مرد

برگ سبزیست تحفه درویشی

چند سالیه، این روزها پیامک‌های فراوانی در رابطه با هدیه روز زن و هدیه روز مرد براتون ارسال می‌شه. تو فضای مجازی هم که در این مورد کم نگذاشتند. اما هیچ کس نیست بگه:
اولا: آهای مرد حسابی به زنت چقدر پول تو جیبی می‌دهی که انتظار داری برات هدیه چیزی غیر از جوراب بخره. تازه اگه بعدش نق نزنی که پولهایی که دادمت بهت را چکار کردی و چی خریدی.
ثانیا: مرد حسابی تو هنوز مهریه‌اش را هم درست و حسابی ندادی. تو هستی که به اون بدهکاری نه اون به تو. تو باید دل طلبکارت را به دست بیاری نه اون.
ثالثا: کجای عالم دندون اسب پیشکش را شمرده‌اند که شما می‌شمارید. دستکم از مردانگی به دور است که دندون اسب پیشکش شمرده بشه، حالا اگه زنها شمردن، خوب چکار کنند زن هستن دیگه، چه میشه کرد، دست خودشون نیست. مردها که نمی‌تونن خودشون را به زنانگی بزنند.
رابعا: واقعا زشته برای یه مرد که کل سال را منتظر هدیه گرفتن از زنش باشه. واقعا خجالت آوره. تازه بعد از این هم که گرفت بگه اینکه ... البته منتظر موندنش بده. وگرنه گرفتن یک جوراب حتی یک جوراب از زن باعث افتخاره.
خامسا: بهترین هدیه‌ای که خانمها بخواهند به شوهرانشان بدهند:
الف) وفاداری: اینکه به شوهرشان ثابت کنند که زیبایی‌شان را فقط به شوهرشان می‌دهند نه به هر کس دیگری. این بهترین هدیه به شوهر است.
ب) تربیت صحیح فرزندان: فرزندانی که قرار است فامیلی پدر را یدک بکشند افرادی باشند که فردا باعث سرافرازی شوهرش شوند. این بهترین هدیه به شوهر است.
ج) ...

نظر شما چیه؟

مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :***************************
چارشنبه سوری نظافت یا حماقت


تماس با ما