حماسه سیاسی

الحمد لله کثیراً کما هو اهله و مستحقه

حماسه سیاسی، حماسه‌ای که مردم در آن با وجود کمبودها، مشکلات، گرانی، تحریم و نگفتنی‌های دیگر، به فرمایش امام خود لبیک گفته و یک صدا با مشت گره کرده بر دهان آمریکا زدند. خدا را هزار مرتبه شکر، خدا را صدهزار مرتبه شکر بر غیرت ایرانی بر احساس تکلیف ایرانی، بر حماسه‌سازی ایرانی که بار دیگر باعث افتخار ایران و ایرانی شد و باعث شکست دشمن شد.

مشارکت 72.7 درصدی مردم ایران مشت که چه عرض کنم لگدی بود روی دهان دشمن که در رسانه‌های خود اذعان داشتند که شوکه شدند.

مرحباً به تو ای ایرانی، که در حساس‌ترین لحظات از ایران و عزت و شرفش دفاع می‌کنی.

این پیروزی بزرگ را نه فقط به ایرانیان بلکه به تمامی مسلمانانی که چشم امیدشان به ایران هست تبریک می‌گویم.

البته در منطقه ما یعنی جلفا مشارکت مردمی 94 درصدی بود یعنی از حدود 40000 نفر واجدین شرایط برای رأی دادن، 37614 رأی مأخوذه داشتیم که بیشتر از 94 درصد مشارکت مردم این منطقه را نشان می‌دهد.

به همه مردم ایران خسته نباشید و دست مریزاد می‌گم. مرحبا، احسنت

و به آمریکا می‌گم در این عصبانیت بمیر. 

/ 5 نظر / 21 بازدید
یوسفی

سلام استاد تا الان مطمئنا از بیش از حد سخت بودن سوالها باخبر شدین مث مسابقه علمی میموند منتها با ی فرق که تشریحی بود از صرف و نحو مقدماتی گرفته تا هدایه و مبادی خودمون انگار سوالای گنده مهم که هوار میکشیدن از مهمی یادشون رفته بود.وهم رفع اشکال با حضور استاد گرامی نبود و اوضاع وخیم.......[نگران][وحشتناک][کلافه] و هم روی خوش12رو دیدنمون مونده به لطف و کرم شما.

سلما

سلام علیکم ورحمة الله و... پشت بند حماسه ی سیاسی ، امروز حماسه ی امتحانی آفریدیم! آنچنان شوری آفریدیم که به تاریخ پیوست برای آیندگان درس عبرتی باشد که دیگه... کلید تدبیر رو از آقای رو حانی اجاره کردیم گفتیم بدیم به استادمون شاید تدبیری بیاندیشند بر این حماسه ی غرور آفرین ما!فقط اگه ممکنه کلیدرو زود پس بدید که حسن آقا پشت درهای بسته نمونن! اصلا شما چرا امروز تواین حماسه ی حساس شرکت نکردید؟ هان هان هان؟؟؟

یه شاگرد با انصاف

بروبچ خواهشاً اینطوری نگید. مردم خیال می‌کنن تا الان هر چی نمره گرفتیم؛ نگرفتیم، بلکه دادن بهمون یا رسوندن. حالا این همه امتحان بالا سرمون بودن. یه امتحان نیومدن خدمتمون چه علم شنگه‌ای به پا کردید. یکی زنگ می‌زنه بهش. یکی پیامک می ده. شما هم که اینطوری.[پلک] نظر خصوصی [البته ـ پیش خودمون بمونه ـ استاد نمره ما یادت نره]

سلما

شما استاد با انصافی هستید ! احیانا این شاگرد باانصاف با شما نسبتی ندارند؟؟؟؟؟؟؟چون ازخونه ی شما صداش میومد والاه!

احمدی

سلام استاد حالا اوناروبیخیال شیدگذش فردا چی...تشریف میارین؟؟