تفاوت روز زن با روز مرد!

 

تفاوت روز زن با روز مرد

برگ سبزیست تحفه درویشی

چند سالیه، این روزها پیامک‌های فراوانی در رابطه با هدیه روز زن و هدیه روز مرد براتون ارسال می‌شه. تو فضای مجازی هم که در این مورد کم نگذاشتند. اما هیچ کس نیست بگه:
اولا: آهای مرد حسابی به زنت چقدر پول تو جیبی می‌دهی که انتظار داری برات هدیه چیزی غیر از جوراب بخره. تازه اگه بعدش نق نزنی که پولهایی که دادمت بهت را چکار کردی و چی خریدی.
ثانیا: مرد حسابی تو هنوز مهریه‌اش را هم درست و حسابی ندادی. تو هستی که به اون بدهکاری نه اون به تو. تو باید دل طلبکارت را به دست بیاری نه اون.
ثالثا: کجای عالم دندون اسب پیشکش را شمرده‌اند که شما می‌شمارید. دستکم از مردانگی به دور است که دندون اسب پیشکش شمرده بشه، حالا اگه زنها شمردن، خوب چکار کنند زن هستن دیگه، چه میشه کرد، دست خودشون نیست. مردها که نمی‌تونن خودشون را به زنانگی بزنند.
رابعا: واقعا زشته برای یه مرد که کل سال را منتظر هدیه گرفتن از زنش باشه. واقعا خجالت آوره. تازه بعد از این هم که گرفت بگه اینکه ... البته منتظر موندنش بده. وگرنه گرفتن یک جوراب حتی یک جوراب از زن باعث افتخاره.
خامسا: بهترین هدیه‌ای که خانمها بخواهند به شوهرانشان بدهند:
الف) وفاداری: اینکه به شوهرشان ثابت کنند که زیبایی‌شان را فقط به شوهرشان می‌دهند نه به هر کس دیگری. این بهترین هدیه به شوهر است.
ب) تربیت صحیح فرزندان: فرزندانی که قرار است فامیلی پدر را یدک بکشند افرادی باشند که فردا باعث سرافرازی شوهرش شوند. این بهترین هدیه به شوهر است.
ج) ...

نظر شما چیه؟

/ 22 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پیربالا

سلام علیکم یااااالله یااا الله یا الله آقا روز زن هم تموم شده مرد هم ... به فکر پست جدیدباش. ونظرات جدیدتر... . .

خصوصی

سلام همه ی برادرا مثل شمان؟ ممنون از راهنماییهاتون.

دنیای مجازی!

سلام اطلاعیه برای سلما: سلما شناساییییییی شدیییییییییییییییی و او رفتی. اگه میخوای بیش از این رسوا نشی از این به بعد با اسم دیگه وارد شو فک کنم اینطوری به نفعت باشه.

خصوصی

من خواهر بودنمو از بقیه جدا کردم چرا که از عنوان کامنتم معلومه این شمایین که اینطوری راهنمایی میکنین. نمیدونم چرا؟

سلما

سلام دنیای مجازی! چیه چه خبره؟! همچین می گه شناسایی کردم که انگار شاهین نجفی رو شناسایی کرده! من که گفتم به سراغ من اگر می آیی پشت هیچستانم!گیرم که شناسایی کردی چی به تو میرسه اگه برا م جایزه گذاشتن آدرس بده برم خودمو معرفی کنم وجایزه رو بگیرم ! ببین دوست عزیز الا ن فصل امتحاناته واعصاب همه مگسیه دیگه تویکی این وسط مگس نپرون لوطفا! با عرض پوزش از استاد کلام

مالك

مرسي، خيلي جالب بود واقعا همينطوره.[تعجب]

سرزده

حیف دیر رسیدم...وگرنه حسابی از حقتتون دفاع می کردم...مطلب عمیق و در خور سپاس گذاریست..مخصوصا ثانیا...چون اگه مهریه و نفقه سر جاش داده بشه بدلیل اینکه نشانه ی صداقت مرده بیشتر مشکلاتی که مردا با زناشون دارن حل میشه...در پناه حق باشید..

سمانه.ر

بله حاج اقا درست میگین تواین زمونه بهترین هدیه وفاداری به شوهر هس که شوهر باید قدر این نعمت رو بدونه چون............[متفکر]