لطفاً به آقای خامنه ای امام نگویید !

خیلی برام جالب بود، نتونستم کپی نکنم.

در دورانی زندگی می‌کنیم که هرکس از هرجا می‌رسد، برای هرکس که دوست دارد، هر اسمی که می‌خواهد انتخاب می‌کند و بعد از چند روزی که آن را تکرار می‌کند، آن اسم بر سر زبان‌ها می‌افتد و همه هم آن فرد را با این لقب صدا می‌زنند.

مثلاً به هر طلبه‌ی پایه کوتاهی، بدون توجه به معنای آن، حجت الاسلام می‌گویند. بعد از گذراندن چند پایه‌ی طلبه‌گی پسوند "والمسلمین" را هم به آن می‌افزایند و ... .

یا در دانشگاه بلافاصله که دانشجو یک لیسانس می‌گیرد به او کارشناس، مهندس، دکتر و... می‌گویند.

به صورت کلی ما بدون اینکه جایگاه هر فردی را بشناسیم لقبی را به او می‌دهیم. اینکه  می‌گویم به آقای خامنه‌ای امام نگویید، به همین خاطر است.

لفظ امام امروزه در جامعه‌ی ما به خیلی‌ها گفته می‌شود:
1- به هرکس که برایمان نماز جماعت می‌خواند امام می‌گوییم. (امام جماعت)
2- خیلی‌ها نام خانوادگی شان "امامی" است.
3- من فردی را می‌شناسم که به او "حاج آقا مهدی امام" می‌گویند. (امام جماعت مسجد جامع یکی از شهرستان‌های استان اصفهان)
4- و مثال‌های فراوانی که شما هم می‌توانید بزنید.

اما مسئله‌ی مهم این است که ما الآن در عصر غیبت خورشید زندگی می‌کنیم و طبق حدیثی از پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم: حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف در زمان غیبت مانند خورشید پشت ابر هستند. (همه، تفاسیر این حدیث را می‌توانید از بیانات علمای اعلام بخوانید).

اما مسئله‌ی قابل تأمل این است که وقتی خورشید پشت ابرها، پنهان شده باشد، دنیا تاریک می‌شود. و دنیای تاریک مانند شب است. اصلاً ما شب را شب می‌خوانیم به این خاطر که خورشید را در آسمان خودمان نمی‌بینیم.

هنگامی که شب است و خورشید در آسمان نیست و ما در بیابانی خشک و لم یزرع واقع شده‌ایم نور راهمان را از کجا باید بگیریم. غیر از این است که نور را در شب‌های ظلمانی ماه به ما می‌دهد.

ماه، آفتاب نیست که از خودش نور داشته باشد، ماه مهتاب است و چون دستش به خورشید می‌رسد نور را می‌گیرد و به ما می‌رساند.

ساده‌تر بگویم:

در زمان غیبت خورشید حتماً باید یک ماه وجود داشته باشد که دستش به خورشید برسد و نور خورشید را هر چند به اندازه‌ی نور مهتابی خودش به ما درماندگان وادی غربت زمین برساند.

به کوری چشم همه‌ی دشمنان ولایت و همه‌ی آن کسانی که به پیروی از آن امام جمعه که بعد از رحلت  امام در خطبه‌های نماز جمعه گفت: ما به جانشین امام خمینی (ره)، امام نمی‌گوییم. و برای آنکه همه‌شان از حسادت بمیرند می‌گویم:

ما به آقای خامنه‌ای امام نمی‌گوییم،

ایشان در غیاب حضرت خورشید، حضرت ماه ما هستند .

منبع: لجمن

/ 1 نظر / 74 بازدید

حضرت ماهی که دلیلش لج و لج بازی یا حسادت دیگران باشه که فایده نداره