نامه‌ دردناک شهید خلیلی به امام خامنه‌ای

من نگران مسائل خطرناک تر هستم... من میترسم از ایمان چیزی نماند. آخر شنیده ام که پیامبر(ص) فرمودند: اگر امر به معروف و نهی از منکر ترک شود، خداوند دعاهارا نمی شنود و بلا نازل میکند. من خواستم جلوی بلا را بگیرم.

اما اینجا بعضی ها میگویند کار بدی کرده ام. بعضی ها برای اینکه زورشان می آمد برای خرج بیمارستان کمک کنند میگفتند به تو چه ربطی داشت؟!! مملکت قانون و نیروی انتظامی دارد!

ولی آنشب اگر من جلو نمیرفتم، ناموس شیعه به تاراج میرفت و نیروی انتظامی خیلی دیر میرسید. شاید هم اصلا نمی رسید...

یک آقای ریشوی تسبیح بدست وقتی فهمید من چکار کرده ام گفت : پسرم تو چرا دخالت کردی؟ قطعا رهبر مملکت هم راضی نبود خودت را به خطر بنندازی!

من از دوستانم خواهش کردم که از او برای خرج بیمارستان کمک نگیرند، ولی این سوال در ذهنم بوجود آمد که آقاجان واقعا شما راضی نیستید؟؟ آخر خودتان فرمودید امر به معروف و نهی از منکر مثل نماز شب واجب است.

آقاجان!

بخدا دردهایی که میکشم به اندازه ی این درد که نکند کاری بر خلاف رضایت شما انجام داده باشم مرا اذیت نمیکند. مگر خودتان بارها علت قیام امام حسین(ع) را امر به معروف و نهی از منکر تشریح نفرمودید؟

مگر خودتان بارها نفرمودید که بهترین راه اصلاح جامعه تذکر لسانی است؟

یعنی تمام کسانی که مرا توبیخ کردند و ادعای انقلابی‌گری دارند حرف شما را نمی فهمند؟؟؟ یعنی شما اینقدر بین ما غریب هستید؟؟؟

رهبرم!

جان من و هزاران چون من فدای غربتت. بخدا که دردهای خودم در برابر درد های شما فراموشم میشود که چگونه مرگ غیرت و جوانمردی را به سوگ مینشینید.

آقا جان!

من و هزاران من در برابر درد های شما ساکت نمیشینیم و اگر بارها شاهرگمان را بزنند و هیچ ارگانی خرج مداوایمان را ندهد بازهم نمیگذاریم رگ غیرت و ایمان در کوچه های شهرمان بخشکد.

بشکست اگر دل من بفدای چشم مستت

سر خمَ می سلامت شکند اگر سبویی

پدر شهید خلیلی: فرزندم گفت برایم دعا کن شهید شوم/ از وزارت بهداشت گله مندم

پدر شهید خلیلی در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار بولتن نیوز، گفت: همواره از رفتار و اعمال فرزندم اطلاع داشتم و حمایت می کردم و ایشان هیچوقت کاری انجام ندادند که باعث رنجش خاطر من و خانواده شود و بحث هایی که در برخی از خبرگزاری ها مطرح شده بود صحت ندارد.

وی با اشاره به فضیلت های اخلاقی شهید افزود: ایشان هر وقت به خانه وارد می شد بر دستان من بوسه می زد و احترام بالایی برای خانواده قائل بودند.

پدر شهید خلیلی با اشاره به سفر آخر فرزندش به کربلا، نیز گفت: آخرین باری که شهید به کربلا سفر کرد خواست تا برایش دعا کنم که شهیدش شود.

وی همچنین با اشاره به هزینه های بالای صورت گرفته برای فرزندش گفت: در دو مرحله مبالغ 60 و 50 میلیون تومان هزینه های درمان وی شد که ستاد امر به معروف و نهی از منکر یک میلیون تومان آن را پرداخت کرد.

پدر شهید خلیلی با تشکر از وزیر سابق بهداشت و گلایه از مسئولین کنونی این وزارتخانه گفت: لازم می دانم از حمایت های خانم دکتر دستجردی تشکر و قدردانی کنم اما متاسفانه وزارت بهداشت بعد از ایشان هیچ حمایتی از فرزندم نداشتند و اعلام کردند هزینه برای این کارها نداریم.

شرح حادثه

25 تیر ماه سال 1390 حادثه‌ای دردناک در یکی از محلات شرق تهران رقم خورد. طلبه جوانی به نام علی خلیلی که سوار بر موتورسیکلت بود با عده ای جوان شرور که مزاحم چند زن شده بودند برخورد و آنها را امر به معروف و نهی از منکر کرد ولی این مساله به مشاجره تبدیل شد و یکی از سرنشینان به نام احسان با ضربه چاقو این طلبه جوان را مجروح کرد و شهید خلیلی از قسمت شاهرگ دچار جراحت شد.

/ 7 نظر / 46 بازدید
حدیث اقا

داد ازدست قوای نظارتی وقوه قضاییه آنانی که وجدان کاری ندارند یا کوتاهی میکنند

سلطانی

سلام سال نوتون مبارک.زیارتهایتان قبول.ایام فاطمیه تسلیت با مرور این مطلب متاسف شدم بیشتر بخاطراعمال این وزارتخانه ها امااخبار رادیو میگفت اراذل و اوباش در اعتراض پیرمرد ناهی ازشرب خمر در مکان وقفی مسجد به خانه بنده خدا ریخته و خودش و اهل خانه را موردضرب و شتم قرار دادند! خدا عاقبت همه را ختم بخیر کند

احمدی

سلام عیدتون مبارک.

تنها آرزویی که دارم تعجیل در ظهور امام زمان(عج)هست و بس.واقعا بد زمونه ای شده.واقعا متاسفم از اینکه جوانان پاکمون فدای یک مشت اراذل و اوباش میشوند.افسوس و صد افسوس...

حرف ربط

کاش میشد فهمید در جواب نامه ایشون آقا چه حس و حرفی داشتن

مدیون رقیه العبد

جشن میلاد مادر اربابم حسینه اونکه بر مصطفی و حیدر نور دوعینه فاطمه فاطمه یا زهرا ام ابیها سوره کوثر پیمبر آمد خوش امد هستی و دلربای حیدر آمد خوش آمد فاطمه فاطمه یا زهرا ام ابیها اونکه شد هل اتی به شأنش نازل ز ایزد در شرافت باشه از اهل عالم سر آمد فاطمه فاطمه یا زهرا ام ابیها با ولایت شده عجین تار و پود و هستش برترین فرد عالمین زد بوسه به دستش فاطمه فاطمه یا زهرا ام ابیها دوس دارم جون بدم برای زهرای اطهر هرچی دارم بشه فدای زهرای اطهر فاطمه فاطمه یا زهرا ام ابیها عشق مولا و عشق زهرا راه نجاته شاه کلید در بهشته ، سرّالحیاته فاطمه فاطمه یا زهرا ام ابیها از عنایات فاطمی رحمت منجلیه رمز معراج روح و جانها ، یک یا علیه فاطمه فاطمه یا زهرا ام ابیها شاعر : حاج امیر عباسی

mahdi

خدایامارابیامرز چون شهیدان زنده اندونزد توروزی می خورند.