مرگ بر آمریکا

گفت: "همین الان، همین که گفتی مرگ بر آمریکا. این فحش و توهین به مردم آمریکاست. دوست داری اونها هم بگن مرگ بر ایران"
گفتم: "اولا که منظور ما مردم آمریکا نیستن و دولت‌مردان و سیاستمداران آمریکا هستند. و دوما چرا خداوند متعال در قرآن می‌فرماید: "قتل الخراصون" مرگ بر دروغپردازان. پس معلوم که این جمله فحش نیست بلکه دعا برای نابودی دشمن است.
گفت: "چی دشمن!، چرا تو خیال می‌کنی که آمریکا دشمنه. بله دیگه، از بس شما گفتید مرگ بر آمریکا و پرچمش را به آتش کشیدید با ما دشمنش کردید."
گفتم: "خیال نمی‌کنم، یقین دارم. چرا زمان شاه ملعون، وقتی یک آمریکایی به ایران می‌آمد و هنوز هیچ ایرانی‌ای مرگ بر آمریکا نگفته بود، در فیش حقوقی‌اش حق توحش اضافه شده بود. این توهین به ایران نیست. اون روزی که هنوز انقلاب نشده بود و شعار مردم ایران فقط مرگ بر شاه بود و هیچ به قول تو توهینی هم به آمریکا نشده بود. و فقط مردم ایران خواستار برقراری احکام اسلام در ایران بودند چرا دارایی‌های ایران را در بانک‌های آمریکا مسدود کردند و تا هنوز به ایران پس ندادند.
وقتی پسرِ خانه، از روی دیوار به خانه وارد می‌شود، مادرش به او می‌گوید آخرین باری باشد که می‌بینم از بالای دیوار می‌پری داخل، دفعه بعد کلیدت را با خودت بردار. مادر این کار را توهین به خانه و اهالی خانه می‌داند، اما وقتی آمریکا در عملیات پنجه عقاب با چندیدن هواپیما و هلی‌کوپتر در صحرای طبس  در داخل ایران با لشکری تک‌آور بدون اجازه وارد خاک ایران می‌شود؛ توهین به ایرانی نیست.
چرا وقتی پسر چند محله بالاتر با موتور و گوشی چند سیم کارته چینی در محله شما ویراژ می‌دهد، به اهالی محله شما توهین می‌شود و تو سینه سپر می‌کنی، اما وقتی 1. آمریکایی از آن ور دنیا وارد خلیج فارس می‌شود و 2. با آن همه تجهیزات نظامی که می‌تواند از تعداد افراد درون چیزی با دوربین مادون قرمز اطلاع یابد؛ هواپیمای مسافری 655 ایران ایر را با 290 نفر مسافر با هواپیمای جنگی تشخیص نمی‌دهد و آن را با موشک مورد حمله قرار می‌دهد؛ توهین نیست. حتما باید مادر و پدر و خواهر و برادر تو از مسافرین آن باشند تا بتوانی تشخیص بدهی که آمریکا بد است. همینطوری نمی‌تونی تشخیص بدهی. و 3. آدمی که اشتباه کرده را تنبیه می‌کنند؛ نه اینکه نشان لیاقت به او بدهند این توهین روی توهین نیست.
حتما باید خواهر تو، همون دختری باشه که سربازان آمریکایی در مقابل چشمان خانواده‌اش به او تجاوز کردند؛ و بعدش خانواده‌اش را قتل عام کردند؛ باشد تا تو شاید  احساس کنی که آمریکا ظالم است. تا شاید تو بتوانی مرگ آمریکا را از خدا بخواهی.
نه؛ شاید حتما باید تو همون دامادی باشی که شب عروسی، عروست را از کنارت بردارن ببرن یه دور تو پادگان نظامی زیر چندتا نظامی بخوابه؛ بعد بیارن به تو پس بدن تا باورت بشه آمریکا زورگوست.
نه جداً، حتما باید اینها اتفاق بیافته تا تو بفهمی.
راستی گفتم مردم آمریکا مد نظر ما نیست، اشتباه کردم اتفاقا مردم آمریکا و هر کسی که به دولت‌مردان آمریکا در این کارها کمک کنه با آنها شریک هست. اگر مردم آمریکا می‌دانند که با مالیات‌های اونها هزینه‌های این جنگ‌ها و تجاوزها تأمین می‌شه و هیچی نمی‌گن، پس مرگ بر آنها. چون الراضی بفعل قوم کالداخل فیهم. کسی که به کار گروهی رضایت داشته باشد، مانند این است که آن کار را او هم انجام داده باشد. یعنی روز قیامت پرونده‌ات را می‌دن دست و می‌بینی که نوشته‌اند: 1. چشم چرانی، 2. گوش دادن ترانه، 3. تجاوز به دختر 14 ساله عراقی... به اینجا که می‌رسی فریاد می‌کشی می‌گی ترانه بگی گوش دادم جلو دبیرستان بگی رفتم اما خداییش دیگه دختر، 14 ساله، خودش هم عراقی ... نه این یکی را دروغ گزارش دادن .. همینطوری که فریاد می‌زنی؛ ندا می‌یاد یادت هست اون روز خبر تجاوز به دختر 14 ساله عراقی را شنیدی تو دلت چی گفتی به این کار راضی بودی پس تو هم تو اونها هستی.
البته خوبش هم داریم. روز قیامت پرونده‌ات را می‌دن دست و می‌بینی که نوشته‌اند: 1. خواندن نماز ظهر دم غروب، 2. گوش دادن ترانه شبهه‌ناک (مثل ترانه‌هایی که عموها و خاله‌های تلویزیونی می‌خونند)، 3. خواندن نماز شب... به اینجا که می‌رسی فریاد می‌کشی می‌گی تا دلت بخواهد نماز آخر وقت خوندم اما خدایا اشتباه شده من ... ـ اینجا که می‌رسی سرت رو  می‌اندازی پایین ـ ... تو عمرم یه بار هم نماز شب نخوندم. ندا می‌آید یادت هست اون روز داشتی به صحبت‌های حاج آقای قرائتی گوش می‌دادی در مورد نماز و نماز شب می‌گفت آرزو کردی که ای کاش مثل اون نماز شب خوان‌ها باشی. پس تو هم با آنها شریکی.
آره عزیز الراضی بفعل قوم کار را سخت می‌کنه. درسته کسی از تو کار زشتی نمی‌بینه اما اصل کاریه که می‌بینه تو دل من و تو چه می‌گذره.
امام حسین علیه السلام در روز عاشورا فرمود: اگر دین ندارید دست کم آزاده باشید."
گفت: "آخه فایده‌ای نداره، تو اینجا نشستی، مرگ بر آمریکا می‌گی. اون‌ها اما در پی درست کردن تجهیزات نظامین."
گفتم: "تا جایی که از دستم بر می‌آید. فعلا امکان حمله نظامی به آمریکا را ندارم. اما زبانم را که نگرفته‌اند. فریاد می‌زنم مرگ بر آمریکا" یعنی خدایا بدان من از کار اینها راضی نیستم من با دشمن تو دشمن و با دوست تو دوستم. پیرزنی نزد امام معصوم علیه السلام شرفیاب شد و عرض کرد: یابن رسول الله دو لباس بافته‌ام، این یکی را در هر گره یک صلوات فرستاده‌ام و آن دیگری را در هر گره لعنی بر ظالمین محمد و آل محمد فرستاده‌ام. کدام برای پوشیدن سزاوارتر است. حضرت فرمود: آن را که در هر گره لعن ظالمین بر محمد و آل محمد فرستادی. آیا مردم عراق و افغانستان شیعه نیستند که به دست آمریکا کشته می‌شوند.
گفت: "ما که خبر نداریم. شاید این روزنامه‌ها دروغ نوشتن، خودش (آمریکا) می‌دونه و خدای خودش"
گفتم: "زیارت عاشورا خوندی"
گفت: "بله"
گفتم: "چرا به شمر و یزید و ... لعن می‌فرستی"
گفت: "آخه ظلم کردند"
گفتم: "چطور شد از اخبار 1300 سال پیش که یزید ظلم کرده خبر داری و لعن  می‌فرستی اما از اخبار امروز دنیا بی‌خبری"
به اینجا که رسیدیم. سریع پا شد رفت.
در زیارت اربعین امام حسین علیه السلام می‌خونیم : "لِیَسْتَنْقِذَ عِبادَکَ مِنَ الْجَهالَةِ وَحَیْرَةِ الضَّلالَةِ ؛ تا برهاند بندگانت را از (گرداب ) جهالت و نادانى و سرگردانى (در وادى ) گمراهى."
بعد از اینکه رفت تازه متوجه شدم که چرا امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف ظهور نمی‌کنه. چقدر نماز خوان داریم که پیشانی‌هایشان از سجده پینه بسته اما حاضر به ظلم ستیزی نیستند.!؟


اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا

البته یادم رفت بهش بگم که سرخپوستان بومی قاره آمریکا که مرگ بر آمریکا نگفته بودند پس چرا آمریکایی‌ها آنها را قتل عام کردند.

/ 8 نظر / 20 بازدید
داداشی (نویسنده وبلاگ)

با سلام به دلیل بروز اشکالی که منجر به پاک شدن نظرات شما عزیزان شد از تمامی عزیزان پوزش می‌طلبم

fffffffff

سلام خیلی خوب بود تابه حال به این چیزافکرنکرده بودم.

دامنه رایگان ir

ایا دوست دارید بازدید کنندگان وبلاگ شما به راحتی ادرس وبلاگتان را به خاطر بسپارند ؟؟؟ ایا دوست دارید بازدید وبلاگتان چندین برابر شود ؟؟؟ ایا دوست دارید امار بازدید از وبلاگتان از طریه دامنه را به طور کامل و پشرفته بدانید ؟؟؟ ایا دوس دارید ایکن ( تصویر کوچک کنار ادرس بار ) سرویسهای وبلاگ دهی حذف و ایکن شما جایگزین ان شود ؟؟؟ ایا دوست دارید در گوگل بهتر شناخته شوید ؟؟؟ ما به شما پیشنهاد میکنیم در سیستم ثبت دامنه رایگان ایرانیان حتما برای وبلاگ خود دامنه ثبتنام کنید:::: :::::::::::: 10r.ir ::::::::::: Qrg.ir :::::::::: 1com.ir ::::::::: 1org.ir :::::::::

کوهی

سلام شما که موفقید،انشالله موفق تر باشید.التماس دعا!

سلما

سلام بامدادی پ نظر من کو?! لابد پرشین هم مث بلاگفا نظرات رو قورت میده! حیف شد که! میدونید چقدر فسفر سوزوندم تا اون کامنتو بنویسم! از نظرات سازنده ام تا اطلاع ثانوی محروم شدید! بخشش لازم نیست...محرومش کنید!

نگار

سلام حالتون خوبه؟ من اومدم بهتون سر زدم اگه خواستید شما هم به من سر بزنید راستی اگه مایل به تبادل به لینک هستید لینک کنید و خبر بدین تا شما رو لینک کنم

سلما

آقا بابت سوالا واقعا سورپرایز! شدیم والان از فرط ناراحتی در پوست خود نمی گنجانیم! دست مریزاد ایول![وحشتناک] آخه چه نسبتی !چه کلوا من طیباتی !چه کنت مولایی! چه مثالی برای قصر و چه مرگ بر آمریکایی !وچه چه چه...[کلافه]

سیدمهدی موسوی

حاج آقا مطلبتون خیلی جالب و آموزنده بود. باشد که کسایی که تو عقاید طرف مقابلتون قرار دارند متوجه اشتباهشون بشن.